ALV De Geneeskundestudent

Locatie: Orteliuslaan 750, 3528 BB Utrecht
Datum: 24 november
ALV De Geneeskundestudent

Op 24  november 2017 vindt alweer de 6e ALV van De Geneeskundestudent plaats! Deze avond zullen we onze leden verwelkomen in het hoofdgebouw van de VvAA de " 't Hart" in Utrecht. Omdat we onze leden graag ook wat extra's bieden, zal er voor de ALV een interessante themabijeenkomst plaatsvinden over Persoonlijk Leiderschap: Het beroep van arts is al lang niet meer gebaseerd op alleen medisch inhoudelijke kennis. Heden ten dage wordt er ook van artsen verwacht dat zij beschikken over eigenschappen als medisch leiderschap, moeten ze zich persoonlijk kunnen profileren, durven te verbreden buiten de geneeskunde en bovendien inspelen op toekomstige ontwikkelen. Echter leidt de studie geneeskunde je niet op voor deze taken. Om hier meer kennis wordt dit alles is samengevat in onze themabijeenkomst: Persoonlijk leiderschap.

Meer informatie over aanmelden en de vergaderstukken volgen.

In het kort:
Locatie: Hoofdkantoor VvAA, Orteliuslaan 750, 3528 BB Utrecht.
Tijd: Inloop vanaf 19.00, start bijeenkomst 19.15.